Krajské finále Poháru Josefa Masopusta

22.04.2016 09:05

V pátek 15. dubna 2016 se konalo krajské finále Poháru Josefa Masopusta v kopané, kam se po výhře v okresním finále probojovali i naši hoši. Po příjezdu nás přivítali organizátoři akce a přidělili nám krásnou a prostornou šatnu. Po lehkém zahřátí, které bylo zapotřebí, jelikož teplota se pohybovala okolo 4 stupňů Celsia, nás čekal první zápas proti Domažlicím. Vstup do utkání neproběhl podle mých představ. Zřejmě na náš tým padla nervozita. Soupeř toho využil a zatlačil nás do kouta. Nakonec jsme z toho vyvázli pouze s jednou brankou. Poté se chlapci trochu oklepali a začali hrát, to také přineslo úspěch, Miroslav Deus vyrovnal na 1:1. Ani ve druhé půli chlapci nezačali dobře. Domažličtí tvořili hru a nakonec po velkém tlaku dali vítěznou branku. Bohužel pro nás jsme hráli dva zápasy za sebou. Chlapcům chyběla energie a síla do dalšího utkání. SŠ Rokycany toho využila, od začátku hrála velice agresivně a prosadila se. Po první půli byl stav 1:0 pro SŠ Rokycany. Po přestávce se chlapci vzpamatovali a začali konečně hrát. Nyní jsme určovali tempo hry my. Dvě stoprocentní gólové šance nám zmařil soupeř pouze za pomocí nedovolených zákroků v pokutovém území, ale jak to tak někdy bývá, rozhodčí to viděl jinak a neodpískal ani jeden. Tyto okamžiky se tak podepsaly na psychice a koncentraci našich hráčů. Nakonec nám soupeř v závěru dal dvě rychlé branky a vyhrál. Poslední zápas chlapci odehráli proti celkovému favoritovi turnaje SPŠD Plzeň. Soupeř byl jasně lepší a hned v úvodní minutě nám vstřelil krásnou branku. Chlapci bojovali, Karel Lang svou jasnou gólovou šanci neproměnil, a tak konečný stav skončil se skórem  0:1. Chtěl bych poděkovat všem účastníkům za vzornou reprezentaci naší školy.                                                              

Mgr. Michal Juha

 

 

              9:00                  SŠ Rokycany               -              SPŠD Plzeň                       0 : 1

              9:35                  SŠ Kralovice                 -              SOU Domažlice                 1 : 2

            10:10                  SŠ Rokycany                -              SŠ Kralovice                      3 : 0

            11:45                  SPŠD Plzeň                  -              SOU Domažlice                 1 : 0

            11:20                  SOU Domažlice             -              SŠ Rokycany                    0 : 2

            11:55                  SŠ Kralovice                  -              SPŠD Plzeň                      0 : 1

 

 

 

1.         SPŠD Plzeň               9 b.        -              3 : 0

2.         SŠ Rokycany             6 b.        -              5 : 1

3.         SOU Domažlice          3 b.        -              2 : 4

4.         SŠ Kralovice               0 b.        -              1 : 6

Fotogalerie