Vodácké kurzy pro 2. ročníky

 
30.června 2023  |  

V červnu 2023 se uskutečnily dva vodácké kurzy pro žáky 2. ročníků naší školy. Jeden byl určen žákům učebních oborů, druhý pro žáky maturitního oboru. A jaké byly dojmy účastníků? O tom už píše jedna z účastnic:

Náš vodácký kurz byl nezapomenutelný. Tak jako musí být snad každý. Tolik zážitků, emocí, smíchu nezažijete nikde jinde. S celou třídou jsme se sblížili, což mohu říct, myslím, za všechny. Společně jsme poznali, jaké je krásné být v přírodě bez signálu, s kytarou u ohně, v kempu u řeky Berounky a péct špekáčky. Nikdy nechutnaly líp. Téměř vše, co jsme zažili je krásné a úžasné, pár negativních emocí vyplulo spolu s řekou na povrch, ale přesto hned panovala ještě lepší nálada a byli jsme si jako třída blíže. Vodák doporučuji všemi deseti.

Fotografie k článku


Mohlo by vás zajímat

17
18.dubna 2024

Vzdělávací projekt TATRA DO ŠKOL

Kopřivnická automobilka chce pozitivně působit na mladé lidi, kteří uvažují o technickém vzdělání či technické obory vzdělání již studují, proto vytvořila vzdělávací projekt Tatra do škol.

Podstatou projektu je spolupráce mezi automobilkou, jednotlivými kraji a školami, které mají o projekt zájem. Vybraní žáci ze středních škol dostávají možnost během určeného období sestavit „svoji“ vlastní Tatru, která je následně uvedena do běžného provozu a slouží u krajských organizací. Žáci tak mají jedinečnou příležitost osobně poznat, jak se nákladní vozy vyrábějí, což je navíc umocněno skvělým pocitem, že výsledek jejich činnosti najde praktické uplatnění u krajské organizace údržby komunikací.

Vyhledávání
Kalendář akcí

Dnes je 21. dubna 2024
a svátek má Alexandra.

Partneři školy

Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera

Základní informace

Název školy:Střední škola, Kralovice, nám. Osvobození 32
Adresa:nám. Osvobození 32, Kralovice, 331 41
IČ:00077704
Ředitel školy:Mgr. Milan Oravec
E-mail:milan.oravec@sskralovice.cz
info@sskralovice.cz
Web:https://www.sskralovice.cz
ISDS:8v4jrfy
Zřizovatel:Plzeňský kraj