Vodácké kurzy pro 2. ročníky

 
30.června 2023  |  

V červnu 2023 se uskutečnily dva vodácké kurzy pro žáky 2. ročníků naší školy. Jeden byl určen žákům učebních oborů, druhý pro žáky maturitního oboru. A jaké byly dojmy účastníků? O tom už píše jedna z účastnic:

Náš vodácký kurz byl nezapomenutelný. Tak jako musí být snad každý. Tolik zážitků, emocí, smíchu nezažijete nikde jinde. S celou třídou jsme se sblížili, což mohu říct, myslím, za všechny. Společně jsme poznali, jaké je krásné být v přírodě bez signálu, s kytarou u ohně, v kempu u řeky Berounky a péct špekáčky. Nikdy nechutnaly líp. Téměř vše, co jsme zažili je krásné a úžasné, pár negativních emocí vyplulo spolu s řekou na povrch, ale přesto hned panovala ještě lepší nálada a byli jsme si jako třída blíže. Vodák doporučuji všemi deseti.

Fotografie k článku


Mohlo by vás zajímat

6
21.září 2023

Projektový den

V rámci projektu Vzdělávání 4.0 v Plzeňském kraji proběhl ve středu 20. září 2023 v dílnách odborného výcviku projektový den. Celkem dorazilo padesát žáků a deset zástupců spolupracujících základních škol (ZŠ Manětín, ZŠ Žihle, ZŠ Kralovice, ZŠ Kaznějov a ZŠ Plasy).

Vyhledávání
Kalendář akcí

Dnes je 21. září 2023
a svátek má Matouš.

Partneři školy

Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera

Základní informace

Název školy:Střední škola, Kralovice, nám. Osvobození 32
Adresa:nám. Osvobození 32, Kralovice, 331 41
IČ:00077704
Ředitel školy:Mgr. Milan Oravec
E-mail:milan.oravec@sskralovice.cz
info@sskralovice.cz
Web:https://www.sskralovice.cz
ISDS:8v4jrfy
Zřizovatel:Plzeňský kraj