Svářečské zkoušky

7.června 2024  |  

V pátek 7. června 2024 se konaly závěrečné svářečské zkoušky metodou MAG.

Všech 21 žáků třídy 3.O, kteří se zkoušek zúčastnili, prospělo z teorie i praxe. Zkušební komisař Zdeněk Polívka ze Škola Welding byl s úrovní znalostí teorie i dovedností v praktické části spokojený. Zkoušek se zúčastnil i Ing. Bohuslav Spiner jako zástupce ANB (Česká svářečská společnost). Měl za úkol provést audit průběhu zkoušek (hodnotil činnost pracovníků naší svářečské školy, činnost zkušebního komisaře i úroveň teoretických a praktických dovedností našich žáků).

Velmi kladně byla hodnocena u naprosté většiny žáků vysoká úroveň praktické části zkoušek (provedených svarů).

Všem žákům gratulujeme a děkujeme i učiteli svařování za přípravu žáků na zkoušky!


Mohlo by vás zajímat

1
28.května 2024

Ocenění pro naše žáky

Předání diplomů za soutěž Řemeslo má zlaté dno a ocenění žáků, kteří reprezentovali Plzeňský kraj na celostátní úrovni a umístili se na předních místech se uskutečnilo 21. května 2024 v Plzni. V soutěži Řemeslo má zlaté dno soutěžil za naši školu Josef Ország z 1.A. V dílnách vlastnoručně vyrobil podle výkresu svěrku. Obdržel diplom a pěknou cestovní tašku. Poděkování za vzornou reprezentaci Plzeňského kraje na celostátních soutěžích v odborných dovednostech v technických oborech (svařování) ve školním roce 2023/24 a poukaz na odběr elektroniky v hodnotě jeden tisíc korun obdržel od náměstka hejtmana Plzeňského kraje pro oblast školství a sportu Ing. Vladimíra Kroce žák 3.O. Václav Černík. 

Vyhledávání
Kalendář akcí

Dnes je 20. června 2024
a svátek má Květa.

Partneři školy

Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera

Základní informace

Název školy:Střední škola, Kralovice, nám. Osvobození 32
Adresa:nám. Osvobození 32, Kralovice, 331 41
IČ:00077704
Ředitel školy:Mgr. Milan Oravec
E-mail:milan.oravec@sskralovice.cz
info@sskralovice.cz
Web:https://www.sskralovice.cz
ISDS:8v4jrfy
Zřizovatel:Plzeňský kraj