Regionální soutěž žáků oboru Opravář zemědělských strojů

 
25.února 2024  |   Mgr. Václav Jícha  |  

V úterý 13. února 2024 pořádala Střední škola Bor regionální soutěž odborných dovedností žáků oboru Opravář zemědělských strojů.

Celkem soutěžilo 14 žáků (ze šesti škol z Plzeňského kraje a jedna škola z Jihočeského kraje), žáci pořádající školy soutěžili mimo pořadí. Soutěžící postupně plnili tyto úkoly: teoretický test, poznávací test, zámečnické práce, opravářské práce, strojní obrábění, tváření kovů za tepla a svařování. Celkovým vítězem se stal žák ze SOŠ a SOU Sušice. Střední školu Kralovice reprezentovali žáci Petr Jiří Bartoň a Lukáš Klein, kteří získali 6. a 9. místo. Všichni soutěžící obdrželi za svůj výkon diplomy nebo účastnické listy, upomínkové předměty a věcné ceny, které dodali sponzoři a Plzeňský kraj.
Gratulujeme k umístění a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Ing. Radek Čuřík


Mohlo by vás zajímat

17
18.dubna 2024

Vzdělávací projekt TATRA DO ŠKOL

Kopřivnická automobilka chce pozitivně působit na mladé lidi, kteří uvažují o technickém vzdělání či technické obory vzdělání již studují, proto vytvořila vzdělávací projekt Tatra do škol.

Podstatou projektu je spolupráce mezi automobilkou, jednotlivými kraji a školami, které mají o projekt zájem. Vybraní žáci ze středních škol dostávají možnost během určeného období sestavit „svoji“ vlastní Tatru, která je následně uvedena do běžného provozu a slouží u krajských organizací. Žáci tak mají jedinečnou příležitost osobně poznat, jak se nákladní vozy vyrábějí, což je navíc umocněno skvělým pocitem, že výsledek jejich činnosti najde praktické uplatnění u krajské organizace údržby komunikací.

Vyhledávání
Kalendář akcí

Dnes je 21. dubna 2024
a svátek má Alexandra.

Partneři školy

Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera

Základní informace

Název školy:Střední škola, Kralovice, nám. Osvobození 32
Adresa:nám. Osvobození 32, Kralovice, 331 41
IČ:00077704
Ředitel školy:Mgr. Milan Oravec
E-mail:milan.oravec@sskralovice.cz
info@sskralovice.cz
Web:https://www.sskralovice.cz
ISDS:8v4jrfy
Zřizovatel:Plzeňský kraj