Okresní turnaj ve florbalu

 
19.března 2024  |  

V úterý 12. 3. 2024 jsme se tradičně zúčastnili okresní kola florbalu dorostenců a dorostenek. Turnaj se uskutečnil v Plasích v tělocvičně místního gymnázia.  

Celý turnaj zahájili naši hoši, kteří se utkali se soupeři ze SOŠ Plasy. Po vlažném začátku z naší strany jsme byli potrestáni hned 3 brankami soupeře. Do druhé poloviny jsme naskočili s větší chutí a zápalem, což přineslo zasloužené branky i na naší straně. Hoši hráli výborně a dokázali otočit nepříznivý stav z 0:3 na 6:3. Po našich dorostencích nastoupila naše děvčata také proti SOŠ Plasy. I po bojovném výkonu našich děvčat byla znát zkušenost některých protihráček a výsledkem byla naše prohra 0:6. Poslední zápas obou našich kategorií byl proti Gymnáziu Plasy. Naši hoši drželi dlouho krok se silným soupeřem z Plas. Po dvou sporných momentech jsme inkasovali dvě branky rychle za sebou. Tento moment nás dostal do kolen a bohužel jsme utrpěli porážku 9:1. Dívky nastoupily se stejným zápalem jako naši hoši proti soupeřkám z Plas, ale ani tentokrát to nestačilo a zápas bohužel skončil porážkou 1:5. Hoši si nakonec odváží stříbrné medaile a děvčata medaile bronzové. Rád bych poděkoval všem, kteří se reprezentace naší školy zúčastnili. Vše proběhlo v duchu fair play a nasazení nechybělo ani na okamžik. 

 

Ondřej Berbr 

Fotografie k článku


Mohlo by vás zajímat

Vyhledávání
Kalendář akcí

Dnes je 20. května 2024
a svátek má Zbyšek.

Partneři školy

Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera

Základní informace

Název školy:Střední škola, Kralovice, nám. Osvobození 32
Adresa:nám. Osvobození 32, Kralovice, 331 41
IČ:00077704
Ředitel školy:Mgr. Milan Oravec
E-mail:milan.oravec@sskralovice.cz
info@sskralovice.cz
Web:https://www.sskralovice.cz
ISDS:8v4jrfy
Zřizovatel:Plzeňský kraj