Hostili jsme středoškolské volejbalistky a volejbalisty

 
7.června 2024  |  

Ve čtvrtek 6. června 2024 jsme pořádali okresní turnaj středních škol ve volejbale. Společně s námi se turnaje zúčastnili tradičně i žáci a žákyně Gymnázia a SOŠ Plasy. Počasí sportu přálo, a tak se hrálo na venkovních hřištích. 

S předvedenou hrou mohli být volejbaloví fanoušci spokojeni, v zápasech byly často k vidění moc pěkné výměny. Někdy o bodu rozhodovalo i štěstí. Naše družstva se nakonec shodně umístila na třetím místě 

Celý turnaj se nesl v přátelském duchu, k tomu přispěli všichni účastníci turnaje, od rozhodčích a trenérů po každého jednotlivého hráče a hráčku. Děkujeme všem za účast a těšíme se na příště! 

Fotografie k článku


Mohlo by vás zajímat

1
28.května 2024

Ocenění pro naše žáky

Předání diplomů za soutěž Řemeslo má zlaté dno a ocenění žáků, kteří reprezentovali Plzeňský kraj na celostátní úrovni a umístili se na předních místech se uskutečnilo 21. května 2024 v Plzni. V soutěži Řemeslo má zlaté dno soutěžil za naši školu Josef Ország z 1.A. V dílnách vlastnoručně vyrobil podle výkresu svěrku. Obdržel diplom a pěknou cestovní tašku. Poděkování za vzornou reprezentaci Plzeňského kraje na celostátních soutěžích v odborných dovednostech v technických oborech (svařování) ve školním roce 2023/24 a poukaz na odběr elektroniky v hodnotě jeden tisíc korun obdržel od náměstka hejtmana Plzeňského kraje pro oblast školství a sportu Ing. Vladimíra Kroce žák 3.O. Václav Černík. 

Vyhledávání
Kalendář akcí

Dnes je 20. června 2024
a svátek má Květa.

Partneři školy

Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera

Základní informace

Název školy:Střední škola, Kralovice, nám. Osvobození 32
Adresa:nám. Osvobození 32, Kralovice, 331 41
IČ:00077704
Ředitel školy:Mgr. Milan Oravec
E-mail:milan.oravec@sskralovice.cz
info@sskralovice.cz
Web:https://www.sskralovice.cz
ISDS:8v4jrfy
Zřizovatel:Plzeňský kraj