Den otevřených dveří 25. 11. 2023

 
28.listopadu 2023  |  

Ačkoli je teprve listopad, pro rodiče a budoucí středoškoláky opět přichází doba, kdy je třeba definitivně vybrat obor na střední škole. 

Po loňském mírném chaosu, který přijímací řízení na střední školy leckde provázel, je řada letošních uchazečů i jejich rodičů v podobné situaci. Dětí, které vycházejí ze ZŠ, je víc než v loňském roce, a zejména rodiče některých žáků v klidu opravdu nejsou.

Obavy, jak to bude s přijímacím řízením na příští školní rok, vyjadřovali i někteří z návštěvníků sobotního dne otevřených dveří. Potvrdilo se, že rodiče nový způsob přijímacího řízení na střední školy zatím příliš neznají, často nemají dostatek informací a jsou tedy vystaveni nejistotě.

Kromě informací ze základních škol tedy doporučujeme sledovat web prihlaskynastredni.cz.V naší škole budeme mít ještě jeden den otevřených dveří v sobotu 20. ledna 2024 a to již budeme všechny konkrétní informace určitě znát ?.

V lednu také zveřejníme školní kritéria přijímacího řízení. Sledujte tedy www.sskralovice.cz.


Pro uchazeče máme několik doporučení: co nejlépe se připravit na přijímací zkoušky z češtiny a matematiky, zodpovědně vybrat preferované studijní obory a přihlášku do střední školy doručit do 20. února 2024.

Děkujeme desítkám zájemců o studium na naší škole, kteří nás v sobotu navštívili, a přejeme jim šťastnou volbu dalšího studia!

Fotografie k článku


Mohlo by vás zajímat

1
28.června 2024

Krásné prázdniny

Přejeme všem žákům, zaměstnancům a příznivcům školy krásné léto s nevšedními prázdninovými zážitky!

Vyhledávání
Kalendář akcí

Dnes je 16. července 2024
a svátek má Luboš.

Partneři školy

Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera

Základní informace

Název školy:Střední škola, Kralovice, nám. Osvobození 32
Adresa:nám. Osvobození 32, Kralovice, 331 41
IČ:00077704
Ředitel školy:Mgr. Milan Oravec
E-mail:milan.oravec@sskralovice.cz
info@sskralovice.cz
Web:https://www.sskralovice.cz
ISDS:8v4jrfy
Zřizovatel:Plzeňský kraj