AUTOMECHANIK JUNIOR 2024

 
25.února 2024  |   Mgr. Václav Jícha  |  

Ve čtvrtek 15. února 2024 proběhla v tomto týdnu již druhá krajská soutěž - AUTOMECHANIK JUNIOR 2024.

Organizátorem byla Střední průmyslová škola dopravní Plzeň, středisko Plzeň-Křimice. Soutěže se zúčastnilo 11 žáků z šesti škol Plzeňského kraje. Žáci postupně plnili teoretický test, poznávací test a osm praktických úkolů. Celkovým vítězem a postupujícím do celostátního kola se stal soutěžící z pořádající školy. Naši školu reprezentovali žáci 3.A Tomáš Jílek a Tomáš Bouberle, kteří obsadili krásné 6. a 8. místo. Gratulujeme k umístění a děkujeme za reprezentaci školy!


Ing. Radek Čuřík

Fotografie k článku


Mohlo by vás zajímat

17
18.dubna 2024

Vzdělávací projekt TATRA DO ŠKOL

Kopřivnická automobilka chce pozitivně působit na mladé lidi, kteří uvažují o technickém vzdělání či technické obory vzdělání již studují, proto vytvořila vzdělávací projekt Tatra do škol.

Podstatou projektu je spolupráce mezi automobilkou, jednotlivými kraji a školami, které mají o projekt zájem. Vybraní žáci ze středních škol dostávají možnost během určeného období sestavit „svoji“ vlastní Tatru, která je následně uvedena do běžného provozu a slouží u krajských organizací. Žáci tak mají jedinečnou příležitost osobně poznat, jak se nákladní vozy vyrábějí, což je navíc umocněno skvělým pocitem, že výsledek jejich činnosti najde praktické uplatnění u krajské organizace údržby komunikací.

Vyhledávání
Kalendář akcí

Dnes je 21. dubna 2024
a svátek má Alexandra.

Partneři školy

Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera

Základní informace

Název školy:Střední škola, Kralovice, nám. Osvobození 32
Adresa:nám. Osvobození 32, Kralovice, 331 41
IČ:00077704
Ředitel školy:Mgr. Milan Oravec
E-mail:milan.oravec@sskralovice.cz
info@sskralovice.cz
Web:https://www.sskralovice.cz
ISDS:8v4jrfy
Zřizovatel:Plzeňský kraj