Projektový den

 
21.září 2023  |  

V rámci projektu Vzdělávání 4.0 v Plzeňském kraji proběhl ve středu 20. září 2023 v dílnách odborného výcviku projektový den. Celkem dorazilo padesát žáků a deset zástupců spolupracujících základních škol (ZŠ Manětín, ZŠ Žihle, ZŠ Kralovice, ZŠ Kaznějov a ZŠ Plasy).

Do projektového dne byli zapojeni také žáci naší školy. Všichni žáci základních škol si postupně vyzkoušeli svařování, zámečnické práce, práce v kovárně, diagnostiku a opravy motorových vozidel. Vyráběli různé výrobky, které si mohli odnést do své školy nebo domů. Prohlédli si také vozidla pro naši autoškolu a vozidla pro výuku Škoda Octavia a Škoda Kodiaq. Koordinátoři aktivit z jednotlivých základních škol pozitivně zhodnotili přínos celého projektu pro žáky svých škol a vyjádřili přání pokračovat v těchto aktivitách i v dalším období. Děkujeme všem za účast a poděkování patří všem učitelům odborného výcviku za zajištění programu celého projektového dne.

Fotografie k článku


Mohlo by vás zajímat

Vyhledávání
Kalendář akcí

Dnes je 6. prosince 2023
a svátek má Mikuláš.

Partneři školy

Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera

Základní informace

Název školy:Střední škola, Kralovice, nám. Osvobození 32
Adresa:nám. Osvobození 32, Kralovice, 331 41
IČ:00077704
Ředitel školy:Mgr. Milan Oravec
E-mail:milan.oravec@sskralovice.cz
info@sskralovice.cz
Web:https://www.sskralovice.cz
ISDS:8v4jrfy
Zřizovatel:Plzeňský kraj