Celostátní odborná soutěž

 
14.března 2023  |  

Ve dnech 8. a 9. března 2023 proběhla celostátní odborná soutěž žáků oboru Opravář zemědělských strojů. Soutěž organizovala Střední průmyslová škola Třebíč. 

Do Třebíče dorazilo 32 soutěžících z celé České republiky. Soutěžilo se v osmi disciplínách: test - pravidla silničního provozu; test - teoretické znalosti z technologie oprav; zemědělských strojů a motorových vozidel; test - poznávací; opravy motorových vozidel a zemědělských strojů; strojní obrábění; ruční kování za tepla; ruční zpracování kovů a svařování plamenem.

Naši školu reprezentoval žák třetího ročníku oboru Opravář zemědělských strojů Jan Palacký, který byl úspěšný už v krajském kole této soutěže. Ani v celostátním kole jeho výkon nebyl zahanben. Přesto, že konkurence byla veliká, obsadil 10. místo a umístil se tak nejlépe ze všech soutěžících z Plzeňského kraje. Gratulujeme k mimořádnému úspěchu a děkujeme za vzornou reprezentaci školy!

Ing. Roman Chudáček


Mohlo by vás zajímat

4
23.března 2023

Lyžařský výcvikový kurz

V polovině března se uskutečnil lyžařský výcvikový kurz pro žáky školy. Nadšení lyžaři a lyžařky vyrazily vlakem vstříc dobrodružství směr šumavský Špičák. 

Vyhledávání
Kalendář akcí

Dnes je 24. března 2023
a svátek má Gabriel.

Partneři školy

Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera

Základní informace

Název školy:Střední škola, Kralovice, nám. Osvobození 32
Adresa:nám. Osvobození 32, Kralovice, 331 41
IČ:00077704
Ředitel školy:Mgr. Milan Oravec
E-mail:milan.oravec@sskralovice.cz
info@sskralovice.cz
Web:https://www.sskralovice.cz
ISDS:8v4jrfy
Zřizovatel:Plzeňský kraj